Sağlık Sigortası

EmelSigorta- Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası, en kısa tanımıyla temel bir ihtiyaçtır. EmelSigorta, siz ve aileniz için en cazip ve ihtiyaca cevap veren özel sağlık sigortası seçeneklerini sunuyor. Bu seçenekleri size özel hazırlanmış bir teklif halinde almak için hemen formu doldurabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası, size istediğiniz hastane ve doktoru seçme özgürlüğü tanır. Amaç, en iyi tedaviye ulaşmanızı sağlamaktır. Özel sağlık sigortası ücretleri standart değildir; her birey için farklı bir ücretlendirme yapılır.

EmelSigorta, güvenilir sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza en uygun özel sağlık sigortası seçeneklerini size karşılaştırmalı olarak sunar. Size sadece karar vermek kalır.

Özel sağlık sigortası teminatları yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere ikiye ayrılır. Yatarak tedavi; ameliyat, yoğun bakım, doğum gibi durumlardır. Ayakta tedavi ise hekim muayenesi, fizik tedavi, ilaç gibi giderleri içerir. İhtiyacınız olan teminatlar ve seçeceğiniz limitlere göre primleriniz belirlenir.

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ

EmelSigorta ayrıcalıklarıyla özel sağlık sigortası teklifi almak için hemen aşağıdaki formu doldurun! Ayrıca dilerseniz çağrı merkezimizi (505) 320 88 66 no’lu telefondan 7/24 arayarak da bize sorularınızı yöneltebilir, teklif talebinde bulunabilirsiniz.Emelsigorta’nın sunduğu sağlık sigortası fiyatları arasından birlikte belirler, sizin için en doğru değerle özel sağlık sigortası teklifinizi hazırlarız.

Call Now Button
Hemen Teklif Al
Hemen Teklif Al
Merhaba, EMELSİGORTA' ya hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?