​​​​​​​​EMELSİGORTA

C​opyright © 2017  Emel Sigorta.com Tüm hakları saklıdır.

KASKO

         Sigortacılık esaslarını eksiksiz takip eden firmamız müşteri odaklı çalışmayı amaç edinmiştir.  
         Kaza Sigortasından, Konut Sigortasına ve Nakliyattan Seyahate kadar tüm sigorta dallarında maksimum teminatları minimum fiyatlarla sunmaktayız. EMELSİGORTA olarak hizmet kalitemizi sizin ihtiyaç ve beklentileriniz  doğrultusunda sürekli geliştirmekteyiz. 
         Geniş bir müşteri portföyü olan EMELSİGORTA kendi bünyesindeki çalışanları ile  müşterilerimizden gelen her türlü  önerileri değerlendirerek mevcut müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemekteyiz. 
 

EMELSİGORTA olarak Misyonumuz
-Müşterilerimizi en doğru şekilde yönlendirerek alabilecekleri hizmeti en üst seviyede tutmak; 
-Sigortacılık esaslarını her zaman takip etmek 
-Sigorta bilincini ve esaslarını müşterileri ile paylaşmak *Sektöre yön vererek sigortacılık sektörünü modern alt yapıda daha üst seviyelere çıkarmak amacındayız. 
EMELSİGORTA olarak Vizyonumuz
-Bağlı bulunduğumuz sektöründe, müşteri ve toplum odaklı bir yaklaşımla en kaliteli hizmeti sunmak  ve Türkiye' de " Lider Şirket " konumuna erişmektir

         Daha da iyisi, gelin yüz yüze görüşelim!
         Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.​                                                                                                                                      EMELSİGORTA