Eğitime Devam Sigortası

EmelSigorta- Eğitime Devam Sigortası

Bireylere yaşama dair temel bilgiyi ve altyapıyı sağlayan eğitim, çocuklarınızın geleceği için tartışılmaz bir öneme sahiptir. Bu nedenle bütün planlar, yatırımlar çocuklarımızın geleceği için yapılır. Onların en iyi ve kendileri için en doğru eğitimi almalarını sağlamanın sorumluluğunu üstleniriz.

Bilinçli bir ebeveyn olarak, şüphesiz çocuğunuzun en iyi okullarda iyi bir eğitim almasını istiyor ve bunun için çalışıyorsunuz. Ancak hayat bazen planların dışında seyreder. Bu noktada akılcı bir önlem alarak eğitim sigortası sahibi olmak, en makul seçenektir.

EmelSigorta, Eğitime Devam Sigortası ile ebeveynin kaza sonucu yaşam kaybı ya da sürekli  sakat kalması halinde çocuğun eğitimini finansal güvence altına alır. Bu özel eğitim sigortası ile çocuğunuz okul eğitimine ara vermeden devam edebilir.

Eğitime Devam Sigortası ile sadece çocuğunuzun değil, yeğeninizin de eğitim hayatını tercihinize göre 1 yıldan 20 yıla kadar güvence altına alabilirsiniz. Başka bir deyişle, okul öncesi eğitim programlarından üniversite sonuna dek çocuğunuzun geleceğini planlayabilirsiniz. Üstelik ödemenizi bütçenize uygun bir şekilde aylık, üç aylık ya da yıllık olarak gerçekleştirebilirsiniz.

EmelSigorta’nın sunduğu bu özel sigorta ürününden yararlanmak için formu doldurun, Eğitime Devam Sigortası’nı ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneklerle size sunalım.

Call Now Button
Hemen Teklif Al
Hemen Teklif Al
Merhaba, EMELSİGORTA' ya hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?